O NÁS

Keď sa povie slovo potraviny, predstavíme si náročnú komoditu. Ak sa majú využiť jej najlepšie vlastnosti, to znamená chuť, je nutné ju podávať kvalitnú. Potraviny sú základným kameňom pre gastronómiu. Je ťažké byť byť úspešným bez  kvalitných potravín. My v PAS-e si to veľmi dobre uvedomujeme. Práve preto sme vsadili na čo najrýchlejšiu a najspoľahlivejšiu cestu kvalitných potravín do vašich gastromických zariadení.
 

Rýchlosť

Čerstvosť potravín je úzko spätá s rýchlosťou, akou možete získať vaše potraviny pre svojho zákazníka. Rýchlosť doručenia potravín je v našej logistike bodom číslo 1. Dobu doručenia garantujeme najdlhšiu 24 hodín od objednania. Priemerný čas doručenia potravín je však iba necelých 18 hodín.
 

Flexibilita

Svet je v neustálom pohybe a my tiež. Aj v gastronómii, kde sú základom potraviny, platí, že vývoj si vyžaduje neustále prispôsobovanie sa aktuálnej situácii a potrebám zákazníkov. Vieme to. Preto bodom čislo 2 je pre nás flexibilta. Všetko čo robíme, riadite vy.
Nečakane sa u vás zmenili okolnosti? Nerobte si starosti. Pre nás to nie je žiadny problém. Prispôsobíme sa vašim aktuálnym potrebám tak, aby ste zabezpečili bezproblémový chod vášho zariadenia.
 

Stabilita a spoľahlivosť

Potraviny a zásobovanie idú ruka v ruke. Pri práci s potravinami sa potrebujete spoľahnúť na to, že ich budete mať k dispozícii práve vtedy, keď ich potrebujete. Pre veľkoobchod potravín PAS je spoľahlivosť v logistike bodom číslo 3. Najväčším úspechom pre náš veľkosklad potravín je dlhoročné bezproblémové synchronizované zásobovanie. Základom spoľahlivosti je vybavenie každej objednávky vždy podľa dohodnutých podmienok.